CZYM JEST KLUB WSM?

Pamiętasz, widziałaś może film: „Stowarzyszenie Wędrujących Jeansów” (reż.Ken Kwapis)? To film o przyjaciółkach, które znają się od dzieciństwa, każda jest inna, są dla siebie ważne i pierwszy raz spędzą wakacje oddzielnie. Przed rozstaniem idą kupić jakiś ciuchy, kupują jeansy, które pasują na każdą z nich i stają się symbolem łączącej je więzi. Dziewczyny przekazują je sobie a dzięki temu przypominają sobie w różnych momentach o tym, że mają w sobie wsparcie i nie są same! A może pamiętasz film : „Podaj dalej” (reż.Mimi Leder), o chłopcu, który miał w ramach zdania domowego pomóc trzeb osobom, a okazało się to dominem dobrych rzeczy! Jeśli nie widziałaś, polecam obydwa filmy. One są inspiracją dla tego projektu!

Która z nas miała taką swoją paczkę? Albo marzyła o takiej nierozerwalnej przyjaźni? Części z nas się to udało, części z nas nie. Pozostając z tą tęsknotą być może do teraz, kiedy życie dorosłej kobiety wypełnione jest po brzegi obowiązkami i nie ma gdzie igły wcisnąć. Niekiedy trudno zadbać o relacje z bliskimi, przyjaciółmi a co dopiero o nowe relacje, o nowe przyjaźnie. W dobie pandemii, zabiegania, odizolowania od innych…przychodzę do Ciebie z takim projektem…

KLUB WĘDRUJĄCYCH SPÓDNIC MOCY, TO:

  • społeczność on-line i off-line.

To znaczy, tworzymy społeczność w przestrzeni on-line. Na grupie facebookowej. Tam będziesz mogła dołączyć i zaprosić inne kobiety.

  • dostęp do przestrzeni jest darmowy.

W ramach grupy, społeczności odbywać się będą zarówno darmowe wydarzenia, warsztaty jak i odpłatne. Możesz korzystać ze wszystkiego wg. potrzeb i możliwości. Wartość darmowych treści i ich jakość jest taka sama jak płatna. Przyświeca nam idea, że wzrastać możemy w różny sposób. A materia, w tym pieniądze są dobre, tak samo jak to co dostajemy bez konieczności zapłaty.

  • duża i mała społeczność. Co to znaczy?

Oznacza to, że w ramach dużej społeczności, możemy poznać kobiety też ze swojej okolicy. Zależy nam abyście w ramach społeczności nawiązywały realne relacje i wspierały się wzajemnie. Każda mała społeczność będzie miała Liderkę – Łączniczkę. Tak abyśmy dbały o utrzymanie idei, z zachowaniem swej naturalnej indywidualności.

  • przestrzeń do nawiązywania relacji, wymiany doświadczeń, wsparcia i inspiracji, mnożenia dobra poprzez jego dzielenie.

To znaczy, że wspieramy tutaj budowanie relacji, dobrych i zdrowych dla każdych ze stron – opartych na uważności, wzajemności, szacunku i trosce. Jest tutaj miejsce na dzielenie się, rozwój, odpoczynek, wsparcie, wymianę. Będzie miejsce, w którym będzie przestrzeń na promowanie swojego biznesu, jednak to nie jest głównym celem. Jeśli chcesz dołączyć do grupy w celu pozyskania bezpośrednich klientek, to nie jest to takie miejsce. To, które tworzymy, służy budowaniu realnego wsparcia, relacji, umożliwiających sięganie po swoją moc, bycie w zgodzie ze sobą i podążanie za swoim sercem bez chowania się przed światem i udawania kogoś kim nie jestem.

DLACZEGO WĘDRUJĄCA SPÓDNICA MOCY I CO Z NIĄ?

Na start!

SPÓDNICA MOCY – to spódnica uszyta z intencją. Spódnica, która ma wspierać kobietę, która ją nosi. Jest to prosta czerwona spódnica z tzw. koła. To znaczy, że gdy się obracasz, ona wiruje razem z Tobą. Magia tej spódnicy tkwi w intencji, które zostają wyszyte, wyhaftowane przez kobiety. Będziemy takie intencje zbierać i spisywać. Będzie do tego dostęp na grupie.

SPÓDNICA jest SYMBOLEM – symbolem relacji ze swą kobiecością, wolności, więzi między Tobą a ziemią (dlatego długa spódnica), między Tobą a innymi kobietami, symbolem uzdrowienia tych relacji.

CZY TO ZNACZY, ŻE MUSZĘ NOSIĆ TAKĄ SPÓDNICĘ? CO JEŚLI NIGDY ICH NIE NOSIŁAM I NIE ZAMIERZAM – zapytasz?

Nie, nie musisz jej nosić. I Klub Wędrujących Spódnic Mocy, nie jest ideologią w której aby być jakąś, to trzeba spódnice i to koniecznie długie nosić! NIE! Tu chodzi o symbolikę i spódnicę jako coś co można sobie przekazać, jako co można przenieść swoją intencję w sposób namacalny okiem i dotykiem. Tu chodzi o doświadczenie zmiany, otwarcia się być może na coś nowego, ale nie jest to przymusem, ani oczekiwaniem, ani nakazem. Czuj w tym wolność.

W ramach małych grup, będziecie miały okazję się lepiej poznać i np. przekazywać sobie spódnicę. Tak jak dziewczyny z filmu „Stowarzyszenie Wędrujących Jeansów”! Będzie też okazja do spotkań na żywo. Będzie możliwość nauczyć się szyć taką spódnicę, nauczyć się haftu, pracy z intencją. I wiele innych!

JAK JEDNA SPÓDNICA ZMIENIŁA MOJE ŻYCIOWE PRZEKONANIE O SOBIE!

O moim osobistym doświadczeniu, jak grupa przyjaciół i jedna spódnica odmieniła moje przekonania na własny temat, które nosiłam ze sobą i w które wierzyłam, przez większość życia przeczytasz tutaj: KLIK! To jeden z powodów powstania tej grupy. Potrzeba niesienia dalej tego, że bliskie relacje potrafią zmienić nasze dotychczasowe życie.

Dobre, zdrowe, bliskie relacje wspierają nas w zobaczeniu kim jesteśmy naprawdę a nie kim nauczyłyśmy się być!

DORIKO

Kto ze mną działa?

Projekt nie powstałby gdyby nie Elżbieta Woźnicka, która pewnego dnia wysłała mi zdjęcie wyhaftowanej sukni i zapytała, czy zrobiłybyśmy taką akcję jak dziewczyny z filmu z dżinsami! Ela wspiera ten projekt i z pewnością będziecie miały okazję ją poznać! To cudowna dusza, która uzdrawia dotykiem!

MASZ PYTANIA, CHCESZ SIĘ ZAPISAĆ?

Kontakt:

Doriko – Dorota Komasa

e-mail: dorota@swiatlopelni.pl