KOBIECY RUCH – TWOJE CIAŁO TWOJA MOC

Twoje CIAŁO, to Twoje źródło MOCY! To jest właśnie ten czas, aby zdjęć z siebie brzemię tego, co nam tę moc odbierało, co zablokowało jej rozkwit. To jest ten czas, w którym możesz wybrać, aby zamiast walczyć ze światem zaopiekować się sobą.

Doriko Dorota Maria Komasa

KOBIETO / DZIEWCZYNO– zapraszam Cię na regularne warsztaty: „KOBIECY RUCH. Twoje ciało – Twoja moc”. Większość z nas niestety doświadczyła w życiu różnych traumatycznych doświadczeń, które sprawiły, że albo schowałyśmy się przed światem, albo postanowiłyśmy walczyć, aby udowodnić, że wcale nie jesteśmy takie słabe. Wierzę, że jest coś pośrodku, droga, która pozwala zdjąć z siebie ciężar bycia zarówno BOHATERKĄ, która ZBAWI świat, jak zdjąć z siebie brzemię bycia SZARĄ MYSZKĄ, która nie ma nic do powiedzenia, ciągle wie/umie za mało, jest „nie taka”. Byłam i w tym i w tym miejscu. Był czas, że nie było mnie widać, mówiłam cichym głosem i wciąż wmawiałam sobie, że jestem zbyt słaba, by osiągnąć cokolwiek. Gdy okazało się, że jednak MAM tę MOC! zapomniałam o sobie, o swojej wrażliwości i ograniczeniach, wkurzając się, że moje ciało nie nadąża za tym co ja CHCĘ!

Aby zobaczyć gdzie jesteś, potrzebujesz się ZATRZYMAĆ.

Aby podążać za głosem serca, potrzebujesz usiąść w CISZY.

Aby czuć się tak, jak tego pragniesz, kochana, doceniana, w przepływie emocji, doświadczać lekkości i radości życia, potrzebujesz przejrzeć swój plecak doświadczeń i ODDAĆ nie swoje kamienie. Oddać innym to, co nam zrobili, to PRZESTAĆto sobie ROBIĆ!

Aby znaleźć się tam, gdzie pragniesz, potrzebujesz RUSZYĆ z miejsca.

Zatem na warsztatach doświadczysz:

ZATRZYMANIA aby poczuć gdzie jesteś.

CISZY aby usłyszeć głos swojego ciała, serca i duszy.

RUCHU, który pozwoli Ci zrzucić zbędny balast, napięcie, oczekiwania, zrobić pierwszy krok ku wewnętrznej WOLNOŚCI!

Zapraszam!

WIDZIMY SIĘ w środy, w marcu 3/17/31.

Czas: 17:00-19:00 (opcjonalnie możemy przedłużyć do 20:00)

Miejsce: KATOWICE, ul Kościuszki 18/8 Sercem i Łonem

Zapisy:

dorota@swiatlopelni.pl / jeśli czytasz to „za pięć 17:00” i bardzo chcesz dołączyć – pisz do mnie lub dzwoń: 533 737 877

Cena:

100zł za zajęcia

200zł za karnet na miesiąc (w zależności jak wypadają środy 2 lub 3 w m-cu)

Płatne:

przelewem / blikiem / gotówką

Numer konta:

93 1140 2004 0000 3102 7811 7137

Dorota Komasa

ul. Roosevelta 3/24, 41-500 Chorzów

NIP: 7772855136

Wystawiam faktury (po wcześniejszym zgłoszeniu potrzeby) / paragon otrzymuje każda osoba która dokona wpłaty!

Dołącz do grupy Społeczności Kobiet „Klub Wędrujących Spódnic Mocy” i twórz razem z nami zmianę, którą niesie ze sobą Kobiecy Ruch!

Z miłością,

Doriko