DOŁĄCZ DO KLUBU WSM

Do Klubu Wędrujących Spódnic Mocy można dołączyć na dwa sposoby.

  1. Interaktywny. Poprzez dołączenie do grypy na facebooku.

Aby to zrobić musisz posiadać konto na facebooku, z prawdziwym zdjęciem siebie. Jeśli z jakiegoś powodu nie umieszczasz takiego zdjęcia – skontaktuj się z nami osobiście. Po wybraniu grupy WAŻNE! abyś odpowiedziała na trzy krótkie pytania, po przeczytaniu Twoich odpowiedzi otrzymasz potwierdzenie i dostęp do grupy oraz wszystkich materiałów i treści jakie się tam znajdują. Jeśli nie zrobisz tego odrazu, administratorka nie będzie mogła Cię dodać. W razie trudności skontaktuj się z nami przez stronę na facebooku SIOSTRO IDZIEMY RAZEM. KLUB WSM.

2. Mailowy. Dwa razy w miesiącu otrzymasz newsletter, w treściami dotyczącymi budowania wspierających, zdrowych relacji, rozwoju osobistego, kobiecości, siostrzeństwa, warsztatów i spotkań kobiet w ramach WSM. Zarówno tych on-line jak i tych offline! Będziesz na bieżąco, choć nie będzie to tak interaktywne jak w przypadku facebooka. Dołożymy jednak wszelkich starań abyś miała równie satysfakcjonujący dostęp do tych treści co kobiety na grupie. Jeśli zrodzi się pomysł na grupę poza facebookiem – wdrożymy go!

CZY MOŻNA KORZYSTAĆ I Z GRUPY NA FB I NEWSLETTERA? TAK!

Planowane spotkania on-line będą odbywać się np. na ZOOMIE. Nie będzie do tego potrzebny facebook. Będąc zapisaną do newslettera, będziesz otrzymywać nagrania poprzez link do kanału YouTube, co także nie wymaga rejestracji.

Rozgość się i czerp ze wspólnego ŹRÓDŁA!

Do zobaczenia, usłyszenia, przeczytania!

Doriko

Klub Wędrujących Spódnic Mocy

Dołączam do Klubu Wędrujących Spódnic Mocy. Chcę wzrastać w społeczności innych kobiet.

Please wait...

Dobrze Cię widzieć! Właśnie zapisałaś się  do Newslettera Klubu WSM. Bądź na bieżąco i wzrastaj w swoim tempie! Wspaniałej podróży!