Jestem przy tobie

„Jestem przy Tobie”, to tekst, który napisałam w chwili, gdy bardzo potrzebowałam wsparcia i obecności. Moje ciało cierpiało z nadmiaru napięcia, które trudno było rozpuścić znanymi mi sposobami. Wtedy leżąc na podłodze w pozycji dziecka powtarzałam do siebie, do swojej wewnętrznej dziewczynki, do swojego ciała: Jestem przy Tobie, Jestem przy Tobie, Jestem przy Tobie. I z każdym kolejnym wersem tej mantry czułam jak coraz więcej jest we mnie przepływu, jak poprzez miejsca podparcia ciała z podłożem mogę oddaję cały nagromadzony ciężar. Zrobiła się przestrzeń, na łzy, w ciele zrobiło się cieplej, lżej. Bo czasami to czego najbardziej potrzebujemy to CZUŁEJ OBECNOŚCI, bez ocen, bez oczekiwań, czystej CZUŁEJ OBECNOŚCI, która mówi: JESTEM PRZY TOBIE!

Zapraszam Cię abyś sięgała po ten tekst, jak często będziesz potrzebować. Niech przynosi Ci ulgę, wspiera z rozpuszczaniu, odpuszczaniu, zatroszczeniu o siebie.

Bycie silną, to bycie też wrażliwą, przyjmującą siebie jako istotę czującą, dla której nie tylko nie jest obojętne co czują inni, ale też co czuje ona sama!

Poniżej możesz pobrać ten tekst w formie PDF, abyś mogła wydrukować go i czytać jak często będziesz potrzebować. Dla siebie i dla innych. Jeśli poczujesz, podziel się proszę co wniósł w Twoje życie ten tekst. Jeśli będziesz go czytać innym – proszę podziel się tym, skąd on jest, dlaczego powstał, niech niesie się dalej w świat z poszanowaniem korzeni.

Mahalo – Dziękuję,

Doriko – Dorota Komasa

Poniżej Link do pobrania PDF’a – niech służy dla dobra!

Dobrze, że jesteś!

Doriko.